Pracownik Cateringu – Olsztyn

Oferty pracy > Woj. warmińsko-mazurskie

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: kelner w firmie cateringowej

Zadania:
– wydawanie posiłków
– roznoszenie posiłków do klientów

Wymagania:
– orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
– aktualna książeczka sanepidowską
– wysoka kultura osobista, schludność i punktualność
– zaangażowanie w pracy

Oferujemy:
– umowa o pracę na pełen etat
– atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie
– pracę w zgranym, młodym zespole

Zapraszamy do procesu rekrutacji. Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Szczegółowe informacje:
Joanna Kubica
Konsultant ds. rekrutacji
Tel.: +48 785 057 872
joanna.kubica@polskihr.pl