Sprzedawca w sklepie zoologicznym – Katowice

Oferty pracy > Woj. śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:
– profesjonalna obsługa Klienta
– opieka nad zwierzętami znajdującymi się w sklepie
– umiejętność obsługi kasy fiskalnej
– sprzedaż produktów znajdujących się w sklepie oraz ich prezentacja
– dbanie o porządek na terenie sklepu

Wymagania:
– aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
– budowanie trwałych i pozytywnych relacji z Klientem
– wysoka kultura osobista
– mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta
– komunikatywność, dobra organizacja pracy, systematyczność
– mile widziane zainteresowanie tematyką zwierząt

Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– stałe wynagrodzenie oraz możliwe premie
– pracę w miłym i rozwijającym się zespole

Zapraszamy do przesyłania swojego CV.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Szczegółowe informacje:
Dominika Ryszczuk
Konsultant ds. Rekrutacji
Tel.: +48 882 043 024
dominika.ryszczuk@a-trybut.pl