Operator wózka widłowego (wysoki stan)

Oferty pracy > Woj. śląskie

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisko: Operator wózka widłowego (wysoki skład)
Miejsce pracy: Bielsko Biała

Obowiązki:
– obsługa wózka widłowego wysokiego składowania
– załadunek i rozładunek towarów
– praca na magazynie

Wymagania:
– posiadanie aktualnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności (warunek konieczny)
– posiadanie książeczki sanepid
– mile widziane doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego
– uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składowania (warunek konieczny)
– dyspozycyjność i rzetelność

Oferujemy:
– umowę o pracę na pełen etat
– elastyczny grafik
– atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania
– możliwość awansu na inne stanowiska

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Szczegółowe informacje:
Rafał Rybczyk
Konsultant ds. rekrutacji
Tel.: +48 785 057 874
rafal.rybczyk@a-trybut.pl