Konsultant połączeń przychodzących – Częstochowa

Oferty pracy > Woj. śląskie

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Konsultant połączeń przychodzących

Obowiązki:
– telefoniczne przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń w firmie telekomunikacyjnej
– profesjonalna obsługa połączeń przychodzących, informowanie klientów
– budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy:
– umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
– rozbudowany system premiowy
– możliwość długotrwałej współpracy
– uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach na każdym etapie pracy
– pracę w przyjaznej atmosferze

Wymagania:
– aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
– znajomość obsługi komputera
– rozbudowane umiejętności interpersonalne i miły głos
– motywacja do pracy
– znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Szczegółowe informacje:
Joanna Kubica
Konsultant ds. rekrutacji
Tel.: +48 785 057 872
joanna.kubica@polskihr.pl