Asystentka ds. administracji – Katowice

Oferty pracy > Woj. śląskie

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: Asystent ds. administracyjnych

Główne obowiązki to:
– obsługa administracji
– raporty, obsługa maila, telefony (również w j. ang)
– przygotowanie branżowych pism, finanse, kadry,
– archiwizacja dokumentów

Nasze wymagania:
– przede wszystkim j. angielski komunikatywny w mowie i piśmie (przełożonym któremu będzie asystentka raportować swoją pracę jest Manager z Indii
– biegła znajomość obsługi komputera
– komunikatywność i wielozadaniowość to cechy pożądane
– zainteresowanie tematem kadr i płac będzie dodatkowym atutem

Co Oferujemy:
– umowę o pracę na pełen etat
– atrakcyjne wynagrodzenie
– pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach
– pracę w dużej firmie z możliwością zdobycia doświadczenia i awansowania w strukturze firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Szczegółowe informacje:
Rafał Rybczyk
Konsultant ds. rekrutacji
Tel.: +48 785 057 874
rafal.rybczyk@a-trybut.pl