Konsultant ds. Obsługi Klienta

Oferty pracy > Woj. pomorskie

Polski HR -A-Trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Jako Agencja Rekrutacyjna jesteśmy wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Zakres obowiązków:
– Praca w salonie sprzedaży
– Profesjonalne obsługa klienta
– Sprzedaż produktów i usług telekomunikacyjnych
– Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:
– Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
– Wysokie kompetencje interpersonalne
– Wysoka kultura osobista
– Motywacja do pracy i zaangażowanie
Preferowane wykształcenie średnie lub wyższe

Oferujemy:
– Stałe godziny pracy i wolne weekendy
– Praca w stałych godzinach od poniedziałku do soboty
– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– Atrakcyjne wynagrodzenie z rozbudowanym system premiowym
– Praca w miłej atmosferze
– Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w firmie będącej liderem w branży telekomunikacyjnej

Zapraszamy do przesyłania swojego CV.

Złożenie aplikacji oznacza, że „Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych jest Polski HR – A-trybut S.A. z siedzibą w Krakowie, 31-156, ul. Kurniki 4. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych dla klientów i partnerów Administratora danych oraz w innych celach zgodnie z wyrażonymi zgodami. Dane będą udostępniane partnerom, pracodawcom oraz spółkom Polskiego HR. Dane mogą być także udostępniane innym podmiotom zgodnie z wyrażonymi zgodami. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych i przedstawiania ofert pracy w tym na udostępnianie moich danych partnerom Administratora danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji tych procesów.”

Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Polski HR A-trybut S.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Szczegółowe informacje:
Joanna Kubica
Konsultant ds. rekrutacji
Tel.: +48 785 057 872
joanna.kubica@polskihr.pl