Specjalista ds. Sprzedaży

Oferty pracy > mazowieckie

Polski HR – A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier.
Polski HR – A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.
Polski HR – A-trybut S.A. został laureatem srebrnego medalu w regionie małopolsko–świętokrzyskim w Konkursie Lodołamacze 2016.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Doradca klienta.

Opis stanowiska pracy:
Poszukujemy kandydatów do obsługi klienta w sieci sklepów oferujących szeroki asortyment akcesoriów do wystroju kuchni i mieszkania. Praca polega, więc na doborze właściwych artykułów i ich sprzedaży. Prócz tego do Twoich obowiązków należeć będzie troska o elegancki wystrój sklepu i prezentację kolekcji.

Kogo szukamy:
Zapraszamy kandydatów z orzeczeniem o niepełnosprawności szukających ciekawej i kreatywnej pracy. Czekamy na osoby otwarte, o wysokich umiejętnościach interpersonalnych i pozytywnym nastawieniu do pracy w handlu. Z radością powitamy osoby, które jak my interesują się wystrojem wnętrz i lubią piękne przedmioty.

Co oferujemy:
Standardem dla nas jest gwarancja stabilizacji, gwarantujemy umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie. Doceniamy pracowników poprzez bogaty system premiowy. W naszym zespole panuje miła i radosna atmosfera, a doskonała lokalizacja naszych sklepów ułatwia codzienny dojazd do pracy.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Szczegółowe informacje:
Joanna Kubica
Konsultant ds. rekrutacji
Tel.: +48 785 057 872
joanna.kubica@polskihr.pl