Młodszy konsultant – Warszawa Wola

Oferty pracy > Woj. mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa Wola – świetna lokalizacja blisko metra

Opis stanowiska:
– praca przy obsłudze dokumentacji,
– weryfikacja danych,
– kontakt telefoniczny i elektroniczny z innymi działami firmy,
– rozwiązywanie bieżących problemów (bez kontaktu z klientem).

Wymagania:
– orzeczenie o niepełnosprawności,
– umiejętność obsługi komputera w szczególności MS Office,
– dyspozycyjność,
– komunikatywność,
– dokładność i skrupulatność.

Oferujemy:
– profesjonalne płatne szkolenie,
– umowę o pracę,
– stałe wynagrodzenie 2438 zł brutto /1764 netto +premie,
– konkursy dla osób pomysłowych z nagrodami finansowymi,
– dodatkowe szkolenia podnoszące kalifikację,
– grafik dostosowany do państwa potrzeb.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Szczegółowe informacje:
Ewa Lewkowska-Wilga
Konsultant ds. rekrutacji
Tel.: +48 883 340 231
ewa.lewkowska-wilga@polskihr.pl