Specjalista ds. rekrutacji

Oferty pracy > Woj. małopolskie

Polski HR-A-Trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy ambitnych i dynamicznych kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • aktywne i skuteczne poszukiwanie kandydatów
  • prowadzenie pełnego procesu rekrutacji
  • prowadzenie procesu zatrudniania pracowników
  • obsługa administracyjna zatrudnionych pracowników
  • stały kontakt z klientami, budowanie relacji
  • przygotowywanie raportów, analiz

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mobilność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • posiadanie prawa jazdy kategorii B
  • motywacja do pracy i zaangażowanie
  • doświadczenie w rekrutacji osób z niepełnosprawnością będzie dodatkowym atutem
  • orzeczenie o niepełnosprawności mile widziane
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • predyspozycje do zarządzania zespołem

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowę o współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość uczestnictwa w profesjonalnych szkoleniach
  • w perspektywie możliwość awansu i kierowania zespołem
  • zapewnienie niezbędnych narzędzi pracy
  • pracę w młodym, sympatycznym zespole

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Joanna Kubica
Konsultant ds. rekrutacji
Tel.: +48 785 057 872
joanna.kubica@polskihr.pl