Specjalista ds. rekrutacji

Oferty pracy > Woj. małopolskie

Polski HR-A-Trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy ambitnych i dynamicznych kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • aktywne i skuteczne poszukiwanie kandydatów
  • prowadzenie pełnego procesu rekrutacji
  • prowadzenie procesu zatrudniania pracowników
  • obsługa administracyjna zatrudnionych pracowników
  • stały kontakt z klientami, budowanie relacji
  • przygotowywanie raportów, analiz

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mobilność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • posiadanie prawa jazdy kategorii B
  • motywacja do pracy i zaangażowanie
  • doświadczenie w rekrutacji osób z niepełnosprawnością będzie dodatkowym atutem
  • orzeczenie o niepełnosprawności mile widziane
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • predyspozycje do zarządzania zespołem

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowę o współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość uczestnictwa w profesjonalnych szkoleniach
  • w perspektywie możliwość awansu i kierowania zespołem
  • zapewnienie niezbędnych narzędzi pracy
  • pracę w młodym, sympatycznym zespole

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Polski HR A-Trybut S.A. z siedzibą w Krakowie, ul Bohaterów Września 82, zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją przez Polski HR A-Trybut S.A.. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest Polski HR A-Trybut S.A.. z siedzibą w Krakowie, ul. Bohaterów Września 82. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Polski HR A-Trybut S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi.”

Joanna Kubica
Konsultant ds. rekrutacji
Tel.: +48 785 057 872
joanna.kubica@polskihr.pl