Sprzedawca w sklepie odzieżowym – Nowy Sącz

Oferty pracy > Woj. małopolskie

Polski HR -A-Trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Jako Agencja Rekrutacyjna jesteśmy wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Obowiązki:
– obsługa klientów w sklepie odzieżowym
– sprzedaż towarów w tym obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
– układanie towaru i przyjmowanie dostaw

Wymagania:
– aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
– komunikatywność i umiejętności pracy w zespole
– dyspozycyjność do pracy zmianowej
– mile widziane doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej

Oferujemy:
– umowę o pracę na ½ etatu
– elastyczny grafik
– pracę w zgranym zespole
– ciekawą pracę dla osób pasjonujących się modą
– pracę dla jednej z największych sieci odzieżowych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Szczegółowe informacje:
Joanna Kubica
Konsultant ds. rekrutacji
Tel.: +48 785 057 872
joanna.kubica@polskihr.pl