Pracownik Produkcji / Pakowacz – Kraków NH

Oferty pracy > Woj. małopolskie

Polski HR-A-Trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Pracownik Produkcji – Pakowacz

Miejsce pracy: Huta im T. Sendzimira – Kraków

Obowiązki:
– Prace polegające na przygotowaniu elementów produkcji do wysyłki – pakowanie towaru na palety
– Pakowanie towaru na palety
– Dokładne sprawdzanie jakości towaru przed zapakowaniem
– Strechowanie folią ułożonych produktów na palecie
– Oklejanie/oznakowanie palet

Wymagania:
– Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
– Komunikatywność i umiejętności pracy w zespole
– Dyspozycyjność do pracy zmianowej
– Zdolność do pracy fizycznej

Oferujemy:
– Umowę o pracę
– Elastyczny grafik
– Pracę w zgranym zespole
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Możliwość awansu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Joanna Kubica
Konsultant ds. rekrutacji
Tel.: +48 785 057 872
joanna.kubica@polskihr.pl