Manager – Kraków

Oferty pracy > Woj. małopolskie

Stanowisko: Manager

Zakres obowiązków:

  • zdobywanie nowych klientów;
  • otrzymywanie pozytywnych wyników w zakresie audytów
  • raportowanie do bezpośredniego przełożonego
  • przeprowadzanie instruktaży stanowiskowych
  • wdrażanie i egzekwowanie zasad HACCP, sanitarno – epidemiologiczny i dobrych praktyk produkcyjnych

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu personelem restauracyjnym (3 lata)
  • komunikatywny angielski

Oferujemy:

  • 3 000 – 4,500 PLN netto/ msc plus premia od obrotu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pracę w centrum Krakowa

Zapraszamy do przesyłania swojego CV.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Szczegółowe informacje:
Bartosz Świder
Konsultant ds. rekrutacji
Tel.: +48 883 340 242
bartosz.swider@a-trybut.pl