Krawcowa – Kraków

Oferty pracy > Woj. małopolskie

Polski HR – A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego HR S.A.
Polski HR – A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750. Otrzymaliśmy nagrodę „Lodołamacza” II miejsce oraz srebrny medal w kategorii otwarty rynek pracy.
Polski HR – A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jesteśmy wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: Magazynier

Miejsce pracy: Kraków (ul. Ciepłownicza)

Zakres obowiązków:
-wykonywanie poleceń przełożonego
-szycie odzieży wg wskazówek
-szycie zleconych projektów
-dbanie o porządek na stanowisku pracy
-wykonywanie wszelkich czynności niezbędnych do realizacji powierzonych projektów związanych z
szyciem
-wykonywanie czynności związanych z codzienną pracą w szwalni (dbanie o konserwację urządzeń,
utrzymywanie porządku, obsługa klientów)

Wymagania:
– umiejętności samodzielnego uszycia sztuki odzieży
– obsługa maszyn typu overlock, stębnówka
– orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
– dyspozycyjność do pracy fizycznej
– rzetelność i odpowiedzialność

Oferujemy:
– umowa o pracę na pełen etat
– atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia pracownika
– prywatna opieka medyczna
– praca na jedną zmianę
– pracę w zgranym, młodym zespole

Zapraszamy do przesyłania swojego CV.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Szczegółowe informacje:
Joanna Kubica
Konsultant ds. rekrutacji
Tel.: +48 785 057 872
joanna.kubica@polskihr.pl