Kelner – Kraków

Oferty pracy > Woj. małopolskie

Stanowisko: Kelner

Obowiązki:

  • obsługa gości à la carte; obsługa grup zorganizowanych;
  • przygotowywanie stanowiska pracy gotowego do pracy;
  • obsługa imprez okolicznościowych

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w restauracji premium;
  • szybka umiejętność pracy
  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

Co oferujemy:

  • stałe zatrudnienie
  • umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • pracę w centrum Krakowa

Szczegółowe informacje:
Bartosz Świder
Konsultant ds. rekrutacji
Tel.: +48 883 340 242
bartosz.swider@a-trybut.pl