Asystent ds. rekrutacji

Oferty pracy > Woj. małopolskie

Polski HR – A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier.
Polski HR – A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.
Polski HR – A-trybut S.A. został laureatem srebrnego medalu w regionie małopolsko–świętokrzyskim w Konkursie Lodołamacze 2016.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Asystent/ka ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Kraków 

Zakres obowiązków:
– Wsparcie działań rekrutacyjnych
– Pozyskanie potencjalnych kandydatów w tym redagowanie i publikowanie ogłoszeń o pracę
– Analiza i selekcja nadsyłanych CV
– kontakt z potencjalnymi kandydatami

Wymagania:
– Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
– motywacja do pracy i odpowiedzialność
– dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)

Oferujemy:
– Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w dziale HR
– Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
– pracę w stałych godzinach 9:00-17:00 – wolne wszystkie weekendy
– pracę w młodym, sympatycznym zespole

Szanowny Kliencie, Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.

Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polski HR-A-Trybut S.A., z siedzibą os. Bohaterów Września 82, 31-620 Kraków; zarejestrowany przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000418337; kapitał zakładowy: 100 000 zł; NIP 6762455357; REGON 122552446; posiadający certyfikat uprawniający do prowadzenia agencji zatrudnienia, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, zarówno na krajowym jak i zagranicznym rynku pracy, nr 8750 wydany przez Marszałka Województwa Małopolskiego dla potrzeb obecnej rekrutacji, na wybranym przeze mnie stanowisku oraz dla potrzeb przyszłych rekrutacji, a także na udostępnianie podanych przez ze mnie danych osobowych podmiotom współpracującym z Polski HR-A-Trybut.”

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Szczegółowe informacje:
Joanna Kubica
Konsultant ds. rekrutacji
Tel.: +48 785 057 872
joanna.kubica@polskihr.pl