Operator maszyn przędzalniczych / magazynier

Oferty pracy > Woj. łódzkie

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowiskach:
– Operator maszyn przędzalniczych – Umowa o pracę
– Magazynier – Umowa o pracę

Rodzaj pracy: Pełny etat, Część etatu, Stała

Miejsce pracy: Łódź Dąbrowa, Łódź Widzew

Obowiązki:
– praca przy maszynach w ruchu.
– obsługa maszyny przędzalniczej
– sortowanie, przygotowanie produktów gotowych

Wymagania:
– orzeczenie o niepełnosprawności – warunek konieczny
– pracowitość, zaangażowanie
– dokładność i odpowiedzialność
– dyspozycyjność

Oferujemy:
– umowę o pracę tymczasową
– praca zmianowa
– przyjazną atmosferę w pracy
– stabilne warunki zatrudnienia
– prywatna opieka medyczna
– możliwość awansu.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Szczegółowe informacje:
Iwona Wiśniewska
Konsultant ds. rekrutacji Sonoco
Tel.: +48 785 374 084
iwona.wisniewska@a-trybut.pl