Koordynator rozliczający produkcję

Oferty pracy > Woj. łódzkie

Polski HR – A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego HR S.A. Polski HR – A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750. Otrzymaliśmy nagrodę „Lodołamacza” II miejsce oraz srebrny medal w kategorii otwarty rynek pracy.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź
Praca od piątku do niedzieli w systemie 12h

Wymagania:
– minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
– zdolności analitycznego myślenia
– rzetelność i uczciwość
– umiejętność pracy w zespole

Zadania:
– poprawne rozliczenie komponentów z zakończonych zleceń produkcyjnych
– weryfikacja stanów fizycznych w przypadku podejrzenia rozbieżności
– aktualizacja przeliczników jednostek miar dla komponentów opakowaniowych
– ścisła współpraca z Operatorami MFG
– wsparcie dla rozliczenia „rework” – weryfikacja i spis stanów fizycznych
– nadzór nad prawidłowym zabezpieczaniem jednostek transportowych komponentów zwrotnych
– dobór i szkolenie pracowników dedykowanych do zabezpieczania jednostek transportowych komponentów zwrotnych
– nadzór nad właściwym i terminowym przygotowaniem opakowań zwrotnych
– wdrażanie i testowanie nowych rozwiązań
– usprawnianie istniejących rozwiązań i procesów
– udział w warsztatach usprawniających podległe obszary pracy

Oferujemy:
– umowę o pracę
– praca od piątku do niedzieli
– przyjazną atmosferę w pracy
– stabilne warunki zatrudnienia
– możliwość awansu na inne stanowiska

Dołącz do naszego zespołu, i zapewnij sobie stabilną dobrze płatna pracę.

Szczegółowe informacje:
Joanna Kubica
Konsultant ds. rekrutacji
Tel.: +48 785 057 872
joanna.kubica@polskihr.pl