Sprzedawca w sklepie odzieżowym – Bielany Wrocławskie

Oferty pracy > Woj. dolnośląskie

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:
Sprzedawca/kasjer w sklepie odzieżowym

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
1/2 lub 3/4 etatu

Obowiązki:
– obsługa kasy fiskalnej
– obsługa klienta
– sortowanie towaru z magazynu
– przyjmowanie dostaw towaru
– porządkowanie sklepu

Wymagania:
– mile widziane posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności
– dyspozycyjność
– wykształcenie co najmniej średnie
– łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
– doświadczenie w obsłudze klienta – mile widziane

Oferujemy:
– umowę o pracę
– pracę w przyjaznej atmosferze
– stałe wynagrodzenie
– ciekawą pracę w świecie mody
– elastyczny grafik

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie sowich aplikacji. Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Szczegółowe informacje:
Joanna Kubica
Konsultant ds. rekrutacji
Tel.: +48 785 057 872
joanna.kubica@polskihr.pl