Operator wózka widłowego – Wrocław

Oferty pracy > Woj. dolnośląskie

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Operator wózka

Miejsce pracy:Wrocław

Obowiązki:
– kierowanie wózkiem spalinowym / elektrycznym ( niski skład )
– prace magazynowe

Wymagania:
– orzeczenie o niepełnosprawności – warunek konieczny
– uprawnienia na wózek widłowy ( niski i wysoki skład)
– pracowitość, zaangażowanie
– dokładność i odpowiedzialność
– dyspozycyjność

Oferujemy:
– umowę o pracę
– praca od poniedziałku do piątku
– praca na 3 zmiany
– przyjazną atmosferę w pracy
– stabilne warunki zatrudnienia
– możliwość awansu na inne stanowiska
– dowóz pracowników

Dołącz do naszego zespołu, i zapewnij sobie stabilną dobrze płatna pracę.

Szczegółowe informacje:
Iwona Wiśniewska
Konsultant ds. rekrutacji Sonoco
Tel.: +48 785 374 084
iwona.wisniewska@a-trybut.pl