wolne

Oferty pracy > Woj. podlaskie

Polski HR – A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego HR S.A.
Polski HR – A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750. Otrzymaliśmy nagrodę „Lodołamacza” II miejsce oraz srebrny medal w kategorii otwarty rynek pracy.
Polski HR – A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jesteśmy wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: Magazynier

Miejsce wykonywania pracy: Ełk

Jesteś osobą dobrze zorganizowaną? Poszukujesz pracy w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? Chcesz zdobyć doświadczenie lub rozwijać je? Zapraszamy do składania aplikacji.

Zakres obowiązków:
– obsługa magazynu – przygotowanie i kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniem
– obsługa dokumentacji magazynowej
– prace kasjerskie
– wystawianie faktur

Wymagania:
– dyspozycyjność i chęć do pracy
– dokładność i odpowiedzialność
– umiejętność obsługi komputera
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
– uprawnienia do obsługi wózków widłowych
– książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych
– posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy:
– umowę o pracę tymczasową z możliwością długotrwałej współpracy
– atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
– pracę w przyjaznej atmosferze
– możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju

Zapraszamy do przesyłania swojego CV.

Złożenie aplikacji oznacza, że „Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych jest Polski HR – A-trybut S.A. z siedzibą w Krakowie, Os. Bohaterów Września 82. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych dla klientów i partnerów Administratora danych oraz w innych celach zgodnie z wyrażonymi zgodami. Dane będą udostępniane partnerom, pracodawcom oraz spółkom Polskiego HR. Dane mogą być także udostępniane innym podmiotom zgodnie z wyrażonymi zgodami. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych i przedstawiania ofert pracy w tym na udostępnianie moich danych partnerom Administratora danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji tych procesów.”

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Szczegółowe informacje:
Rafał Rybczyk
Konsultant ds. rekrutacji
Tel.: +48 785 057 874
rafal.rybczyk@a-trybut.pl