Nasz Zespół

Jarosław Witkowski
Prezes Zarządu
Tel.: +48 602 328 861
jaroslaw.witkowski@polskihr.pl
Tomasz Cender
Dyrektor Operacyjny
Tel.: +48 883 340 230
tomasz.cender@polskihr.pl
Teresa Wiktor
Manager Oddziału
Tel.: +48 728 430 914
teresa.wiktor@a-trybut.pl
Rekrutacja
Joanna Kubica
Konsultant ds. rekrutacji
Tel.: +48 785 057 872
joanna.kubica@polskihr.pl
Filip Michno
Konsultant ds. rekrutacji
Tel.: +48 698 102 346
filip.michno@polskihr.pl
Agnieszka Wolęcka
Konsultant ds. rekrutacji
Tel.: +48 785 058 134
agnieszka.wolecka@polskihr.pl
Ewa Lewkowska-Wilga
Konsultant ds. rekrutacji
Tel.: +48 883 340 231
ewa.lewkowska-wilga@polskihr.pl
Łukasz Nowak
Konsultant ds. rekrutacji
Tel.: +48 692-964-959
lukasz.nowak@a-trybut.pl
Bartosz Świder
Konsultant ds. rekrutacji
Tel.: +48 883 340 242
bartosz.swider@a-trybut.eu
Rafał Rybczyk
Konsultant ds. rekrutacji
Tel.: +48
rafal.rybczyk@a-trybut.pl
Iwona Wiśniewska
Konsultant ds. rekrutacji Sonoco
Tel.: +48 785 374 084
iwona.wisniewska@a-trybut.pl
Aktywna Przyszłość
Adrianna Skupień
Koordynator Projektów
Tel.: +48 698 610 270
adrianna.skupien@polskihr.pl
Karolina Cudak
Konsultant ds. rekrutacji
Tel.: +48 785 374 070
karolina.cudak@a-trybut.pl
Iwona Muszyńska
Konsultant ds. rekrutacji
Tel.: +48 882 043 024
iwona.muszynska@polskihr.pl
Administracja
Dariusz Salwiński
Starszy Specjalista ds. BHP
Tel.: +48 735 933 862
dariusz.salwinski@polskihr.pl
Danuta Kowal
Konsultant ds. administracji
Tel.: +48 606 874 570
danuta.kowal@a-trybut.pl
Marketing i Admin WWW
Zofia Florek-Paszkowska
Marketing Consultant
Tel.: +48 883 340 205
zofia.florek-paszkowska@a-trybut.pl
Fundacja Promocji Zatrudnienia Osób Niepełnosprawnych "Podaruj Samodzielność"
Agata Spała
Prezes Fundacji
Tel.: +48 502 035 379
kontakt@agataspala.pl