Szukasz pracy?

Poszukiwanie pracy jest złożonym procesem, w którym praktycznie każdy z czynników może być decydujący.

Naszą wizytówką dla pracodawcy i zaproszeniem do rozmowy jest nasze CV. Postarajmy się, by zawierało odpowiednie dane – te, które uważamy za istotne w konkretnej rekrutacji. Schludnie i czytelnie sformatujmy tekst, by te informacje w odpowiedni sposób trafiły do pracodawcy.

W liście motywacyjnym, o ile jest wymagany, skupmy się na przekonaniu pracodawcy, że warto z nami współpracować. Podzielmy się swoimi doświadczeniami z podobnych stanowisk pracy oraz wszelkimi informacjami o sobie, które uznamy za istotne w kontekście konkretnej rekrutacji, a nie mogliśmy ich zamieścić w CV. Dobrze pisać zwięźle i konkretnie, takie listy czyta się lepiej.

Dziś istotna jest również obecność w Social Media. Duże grono zarówno pracodawców, jak i profesjonalnych rekruterów szuka informacji na temat swoich kandydatów w mediach społecznościowych. Warto więc odpowiednio dopasować ustawienia prywatności na przykład na Facebooku, by przyszły pracodawca przez przypadek nie znalazł treści przeznaczonych np. dla grona znajomych.

Zawsze też możesz przesłać swoje CV nam – skontaktujemy się z Tobą, gdy znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę pracy.