Sprzedawca w sklepie odzieżowym – Leszno

Oferty pracy > Woj. wielkopolskie

Polski HR A-Trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna zatrudniająca osoby z niepełnosprawnością jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: Sprzedawca/kasjer w sklepie odzieżowym

Miejsce zatrudnienia: Leszno

Obowiązki:
– obsługa klienta, doradzanie i sprzedaż odzieży
– obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
– dbanie o porządek w sklepie, w tym układanie towaru
– przyjmowanie towaru z magazynu

Wymagania:
– aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
– dyspozycyjność i otwartość
– łatwość w nawiązywaniu kontaktu z klientem
– doświadczenie w obsłudze klienta – mile widziane

Oferujemy:
– umowę o pracę z korzystnym wynagrodzeniem
– pracę w przyjaznej atmosferze
– ciekawą pracę w świecie mody
– elastyczny grafik

Szczegółowe informacje:
Joanna Kubica
Konsultant ds. rekrutacji
Tel.: +48 785 057 872
joanna.kubica@polskihr.pl