Mobile Developer

Oferty pracy > Woj. śląskie

Polski HR-A-Trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier.
Polski HR-A-Trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Mobile Developer

Zakres obowiązków:
– rozwój i tworzenie aplikacji mobilnej w teamie międzynarodowym

Wymagania:
– min. rok doświadczenia jako programista IOS
– dobra znajomość C#.NET
– tytuł licencjata lub wyższy z informatyki
– znajomość j. angielskiego (komunikatywny)
– znajomość platformy Xamarin będzie dodatkowym atutem
– doświadczenie z SCRUM, Git, VSTS

Oferujemy:
– stały rozwój kwalifikacji zawodowych
– prestiżowa praca w środowisku międzynarodowym
– możliwość częściowej pracy zdalnej
– atrakcyjne warunki pracy
– umowa o pracę lub długoterminowy kontrakt B2B adekwatny do aktualnych stawek na rynki IT
– praca przy projektach w najnowszych technologiach.

Szczegółowe informacje:
Beata Kozieł
Tel.: +48 693 329 986
beata.koziel@polskihr.pl