Dozorca – Ustroń

Oferty pracy > Woj. śląskie

Polski HR – A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier.
Polski HR – A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.
Polski HR – A-trybut S.A. został laureatem srebrnego medalu w regionie małopolsko–świętokrzyskim w Konkursie Lodołamacze 2016.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Dozorca

Miejsce pracy: Ustroń

Obowiązki:
– sprawowanie opieki nad obiektem i mieniem
– identyfikowanie niebezpieczeństw i reagowanie w przypadku zagrożeń
– prace konserwatorsko-porządkowe

Wymagania:
– sumienność i odpowiedzialność
– komunikatywność
– znajomość przepisów BHP i przepisów p. pożarowych
– orzeczenie o niepełnosprawności – warunek konieczny

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie
– pracę wg grafiku
– przyjazną atmosferę w pracy

Składając aplikację przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych jest Polski HR – A-trybut S.A. z siedzibą w Krakowie, os. Bohaterów września 82. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych dla klientów i partnerów Administratora danych oraz w innych celach zgodnie z wyrażonymi zgodami. Dane mogą być także udostępniane innym podmiotom zgodnie z wyrażonymi zgodami. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych i przedstawiania ofert pracy w tym na udostępnianie moich danych partnerom Administratora danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji tych procesów.

Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Polski HR – A-Trybut S.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”. Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Szczegółowe informacje:
Filip Michno
Konsultant ds. rekrutacji
Tel.: +48 698 102 346
filip.michno@polskihr.pl