Częstochowa – Sprzedawca w sklepie zoologicznym

Oferty pracy > Woj. śląskie

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: Sprzedawca w sklepie zoologicznym (oferta dedykowana dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności)

Miejsce pracy: Częstochowa

Wymiar etatu: pół etatu

Obowiązki:
– profesjonalna obsługa klientów
– dbanie o właściwą ekspozycję towaru
– obsługa kasy fiskalnej
– raportowanie do przełożonego o wynikach sprzedaży

Wymagania:
– posiadanie aktualnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności – warunek konieczny
– mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
– wykształcenie co najmniej średnie
– łatwość w nawiązywaniu kontaktów
– dyspozycyjność

Oferujemy:
– umowę o pracę
– pracę w przyjaznej atmosferze
– stałe wynagrodzenie + premie

Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Polski HR – A-trybut S.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”. Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Szczegółowe informacje:
Filip Michno
Konsultant ds. rekrutacji
Tel.: +48 698 102 346
filip.michno@polskihr.pl