Sprzedawca w sklepie z odzieżą – Stalowa Wola

Oferty pracy > Woj. podkarpackie

Polski HR – A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier.
Polski HR – A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.
Polski HR – A-trybut S.A. został laureatem srebrnego medalu w regionie małopolsko–świętokrzyskim w Konkursie Lodołamacze 2016.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: Sprzedawca/kasjer w sklepie odzieżowym

Obowiązki:
– obsługa kasy fiskalnej
– obsługa klienta,
– obsługa przymierzalni, roznoszenie rzeczy z przymierzalni
– wykładanie towaru na meble po dostawie, zgodnie z wytycznymi korporacji
– porządkowanie towaru na meblach

Wymagania:
– chęć do pracy
– dyspozycyjność
– komunikatywność
– wykształcenie min. zasadnicze zawodowe
– mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:
– umowę o pracę tymczasową
– pracę w przyjaznej atmosferze
– stałe wynagrodzenie
– ciekawą pracę w świecie mody

Złożenie aplikacji oznacza, że „Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych jest Polski HR – A-trybut S.A. z siedzibą w Krakowie, 31-156, ul. Kurniki 4. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych dla klientów i partnerów Administratora danych oraz w innych celach zgodnie z wyrażonymi zgodami. Dane będą udostępniane partnerom, pracodawcom oraz spółkom holdingu Polski HR. Dane mogą być także udostępniane innym podmiotom zgodnie z wyrażonymi zgodami. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych i przedstawiania ofert pracy w tym na udostępnianie moich danych partnerom Administratora danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji tych procesów.”

Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Polski HR A-trybut S.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”. Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Uprzejmie informujemy iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Szczegółowe informacje:
Beata Kozieł
Tel.: +48 693 329 986
beata.koziel@polskihr.pl