Sprzedawca w sklepie zoologicznym – Warszawa – Marki

Oferty pracy > Woj. mazowieckie

Polski HR – A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier.
Polski HR – A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.
Polski HR – A-trybut S.A. został laureatem srebrnego medalu w regionie małopolsko–świętokrzyskim w Konkursie Lodołamacze 2016.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: sprzedawca w sklepie zoologicznym – dedykowane osobie z orzeczonym stopniem o niepełnosprawności.

Miejsce pracy: Warszawa – Marki

Zakres obowiązków:
– profesjonalna obsługa klienta,
– dbanie o właściwa ekspozycje towaru,
– obsługa kasy fiskalnej

Wymagania:
– doświadczenie w obsłudze klienta- mile widziane,
– kultura osobista i dyspozycyjność,
– zainteresowania tematyką zwierząt

Oferujemy:
– umowę o pracę,
– stałe wynagrodzenie oraz premie,
– pracę w przyjaznej atmosferze

Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Polski HR – A-Trybut S.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”. Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Szczegółowe informacje:
Ewa Lewkowska-Wilga
Konsultant ds. rekrutacji
Tel.: +48 883 340 231
ewa.lewkowska-wilga@polskihr.pl