Specjalista ds. sprzedaży i rezerwacji

Oferty pracy > Woj. małopolskie

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Specjalista ds. sprzedaży i rezerwacji.

Podstawowe obowiązki:
– telefoniczne przyjmowanie rezerwacji od klientów klubu
– budowanie bazy klientów
– informowanie stałych klientów o eventach tj. czwartkowe wieczory z muzyką
– sprzedaż eventów tj. andrzejki, sylwester, chrzciny, przyjęcia weselne, komunie, stypy ect.

Wymagania:
– dyspozycyjność
– zaangażowanie
– miły głos i odpowiednie podejście do klienta

Co oferujemy:
– stałe zatrudnienie
– umowę o prace tymczasową
– atrakcyjny system premiowy
– wyposażenie w narzędzia do pracy (laptop, telefon)
– pracę w Krakowie dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością.
– pracę na pół zdalna(mozliwość wykonywania pracy zdalnie)

Szczegółowe informacje:
Bartosz Świder
Konsultant ds. rekrutacji
Tel.: +48 883 340 242
bartosz.swider@a-trybut.pl